NOVINKA
NUKI COMBO 2.0

Nově: Apple HomeKit

NUKI SMART LOCK 2.0

Jeden Smart Lock pro všechno.

Nuki 2.0 je teď kompatibilní!

Poznejte všechny vychytávky v krátkém videu

Chci vidět video

CHYTRÝ

Elektronický zámek Nuki automaticky odemkne dveře, když přicházíš domů, a zase zamkne, když odcházíš. Tvůj chytrý telefon přitom zůstává v kapse!

JEDNODUCHÝ

Chytrý zámek Nuki Smart Lock se namontuje z vnitřní strany na stávající zámek a během 3 minut je připraven k použití. Bez vrtání a šroubování.

BEZPEČNÝ

Zachovej si vždy kontrolu tím, že na chytrém telefonu sleduješ stav chytrého zámku a spravuješ přístupová práva své rodiny a přátel.

Kde lze použít NUKI?

Apartmán / rodinný dům

Obytný dům

Firma

Rekreační dům

Představujeme elektronický zámek verze 2.0!

Nuki Smart Lock 2.0 přichází se vším, co máte rádi a ještě víc! Poznejte všechny nejnovější funkce!

Chci vědět víc!Chci koupitStáhnout brožuru (PDF)Certifikát bezpečnosti (PDF)Potvrzení Uniqa o zachování bezpečnosti dveří (PDF)Potvrzení Allianz o zachování bezpečnosti dveří (PDF)

Časté dotazy

Jakmile úroveň nabití baterie klesne pod 20 %, aplikace Nuki vás upozorní a máte dostatek času na výměnu baterií. Můžete případně použít klasický klíč k zamykání/odemčení, pokud má zámek dveří nouzovou funkci. Průměrná životnost baterie je přibližně 6 měsíců. Spotřeba energie vašeho zámku Smart Lock závisí na frekvenci akcí zamykání/odemykání a snadném chodu zámku.

Komunikace s chytrým zámkem je šifrována koncovými body. Naše bezpečnostní standardy jsou srovnatelné se standardy on-line bankovnictví. Nuki Smart Lock se pyšní se bezpečnostním certifikátem AV-TEST. Dále jsme získali potvrzení od pojišťoven Allianz a Uniqa, že použití Nuki neovlivní stupeň zabezpečení dveří.

Existuje více způsobů, jak aktivovat Nuki Smart Lock, pokud není Tvůj smartphone k dispozici. Jednou z alternativ je klíčenka Nuki Bluetooth FOB, se kterou můžeš odemknout/zamknout dveře bez klíče nebo smartphonu. Můžeš se také přihlásit do svého webového účtu Nuki prostřednictvím libovolného zařízení s přístupem na internet a otevřít dveře odtud. V případě potřeby můžeš dveře odemknout pomocí klasického klíče, pokud má zámek dveří nouzovou funkci.

Pokud má zámek nouzovou funkci, můžete zámek ovládat klasickým klíčem. Nouzovou funkci ověříš tak, že z jedné strany zasuneš klíč a pokud lze z druhé strany zasunout a otočit druhý klíč, máš vložku s nouzovou funkcí.


Produkty NUKI

NUKI SMART LOCK 2.0

Udělej ze svého chytrého telefonu inteligentní klíč.

Dozvědět se víceKOUPIT

NUKI BRIDGE

Správa elektronického zámku
po internetu.

Dozvědět se víceKOUPIT

NUKI FOB

Otevři si dveře i bez
chytrého telefonu.

Dozvědět se víceKOUPIT

NUKI KEYLOCK

Klávesnice je ideální pro ty
co nemají chytrý telefon.

Dozvědět se víceKOUPIT

Kombinace, kterou si zamiluješ!

Rozšiř svůj Smart Lock o Nuki Bridge a získáš plný on-line přístup. Vždy a odevšad.

Ušetři při koupi Nuki Smart Lock + Nuki Bridge v naší skvělé kombinované nabídce

Koupit NUKI COMBO 2.0